BRIEŽA GAĻAS
– PELMEŅI –

Delikanto briežu gaļas pelmeņi ir īstena restorānu kvalitāte Jūsu mājas virtuvē. Atšķirība starp Michelin restorāna pelmeni un Delikanto meistardarbu ir vien niansē, ka restorāna pelmeņus jau siltus un kūpošus Jums pasniegs viesmīlis, toties autentiskas kvalitātes Delikanto pelmeņi, būs pagatavoti ekskluzīvi Jūsu virtuvē, Jūsu mīlestības un pavārmākslas gaisotnē.

Delikanto brieža gaļas pelmeņi pagatavoti no pilngraudu miltiem, kas tiem piešķir unikālas garšas īpašības. Mīkla tiek izrullēta 2 milimetru biezumā. Pildījums veido ne mazāk kā 50% pelmeņa satura! Pildījuma garšas buķeti radījuši mūsu pašu pavārmākslas meistari. Garšvielu maisījums sastāv no vairāk kā 15 dažādām garšvielām, kas meistarīgi apvienotas tā, lai katra ieskandinātu savu izmeklēto noti garšas simfonijā, kurai līdzīgu šīs zemes virsū neatrast.

Pelmeņos netiek izmantoti rūpnieciski garšvielu maisījumi, un tie nesatur konservantus.

Delikanto pelmeņi ir 100% roku darbs. Tādēļ mūsu izvēle ir tos ražot ierobežotā daudzumā, lai kvantitāte nenomāktu kvalitāti.

Pilngraudu miltu specifikas dēļ, iesakām pelmeņus pasniegt ceptus. Līdz ko redzat, ka pelmeņi uz pannas gozējas kā brūni riekstiņi, ziniet – tie ir gatavi kraukšķīgai maltītei!

Iepakojums
 
Sastāvs
 
Svars
 
Derīguma termiņš
Kartona kārba
Pildījums - 100% Brieža šķinķis. Pilngraudu mīkla.
300g
180 dienas