BRIEŽA GAĻAS UZKODAS

Ražotas no augstākās kvalitātes brieža gaļas, izmantojot tikai un vienīgi dabīgas garšvielas. Produkts nesatur konservantus! Delikanto brieža gaļas uzkodas ir ar ļoti lielu olbaltumvielu līmeni un zemu tauku saturu.
Pēc izturēšanas sālījumā, gaļas gabaliņi ir sagriezti tieši tik plānās šķēlēs, lai pēc kaltēšanas gaļa nebūtu pārāk sausa, bet, tai pat laikā, ir patīkami kraukšķīga. Visa procesa laikā gaļa zaudē līdz pat 70% no sava svara. Rezultātā Jūs baudāt neatvairāmu garšas buķeti – izturēta brieža gaļa kombinācijā ar sabalansētām garšvielām rada nebijušas sajūtas Jūsu garšas kārpiņām!
Receptūra rūpīgi izstrādāta, sadarbojoties ar vīnziņiem, ar mērķi, lai produkts būtu ideāla uzkoda pie sarkanvīna.
Mēs rekomendējam baudīt Delikanto brieža gaļas uzkodas kopā ar viegliem, aromātiskiem sarkanvīniem, kuriem tanīna līmenis nav pārāk liels.
Pārsvarā tie ir sarkanvīni no vecā kontinenta ar noslieci uz Itāliju. Tie ir: spāņu Grenache; itāļu Barbera, Valpolicella, Sangiovese un Pinot Noir – no visas pasaules.
Šādi pagatavotas uzkodas ir baudītas arī kosmosā – to augsto uzturvielu un vieglā svara dēļ. Tādēļ uzkodas lieliski der gan mierīgiem vakariem, ģimenes un draugu lokā, gan steidzīgai dienai, kad līdzi ir nepieciešams paņemt ko vieglu un gardu.
Delikanto Brieža gaļas uzkodas – tās ir nebijušas garšas sajūtas!